Бухгалтерська фірма «Софі»
(044) 362-99-40(098) 022-41-60(095) 175-57-24

Новини

Уряд представив проект Держбюджету-2017 у Верховній Раді
26 вересня 2016

21 вересня Уряд представив у Верховній Раді проект Держбюджету-2017, який був схвалений членами Кабміну та направлений до Парламенту 15 вересня.

Заплановано спростити постановку платника податків на облік і реєстрацію платників ПДВ
23 вересня 2016

ДФС розробила і опублікувала проект наказу Мінфіну «Про затвердження змін до Порядку обліку платників податків і зборів та Положення про реєстрацію платників податку на додану вартість».

http://bfsofi.com.ua/ukr/bukhhalterske-obsluhovuvannia
Міністр фінансів не виключив, що переговори з МВФ щодо четвертого траншу можуть відбутися вже в жовтні
16 вересня 2016

Міністерство фінансів поки що не вело переговорів з Міжнародним валютним фондом щодо приїзду оціненої місії Фонду до Києва для обговорення програми реформ та перспектив одержання нашою країною четвертого кредитного траншу за програмою EFF до кінця року.

Бухгалтерський облік
9 вересня 2016

На сьогоднішній день багатьом, кому необхідна реєстрація юридичної особи, роблять це самостійно. Але якщо у вас катастрофічно не вистачає на цю процедуру часу або ви в цьому нічого не розумієте, то краще всього за такого роду допомогою звертатися в спеціалізовані фірми, які з радістю допоможуть вам у цьому.

Бухгалтерське обслуговування: переваги аутсорсингу
29 серпня 2016

Діяльність жодного підприємства не обходиться без ведення бухгалтерського обліку. Законодавством передбачено три варіанти організації роботи за даним напрямком: запрошення бухгалтера в якості штатного співробітника, передача бухгалтерських функцій директору, залучення спеціаліста або компанії, чиєю спеціалізацією є бухгалтерські послуги.

Як оптимізувати витрати на персонал в бізнесі?
18 серпня 2016

Оптимізація витрат на утримання кадрів актуальна не тільки під час кризи. У цьому зв'язку важливо розмежовувати поняття оптимізації та економії. Якщо в першому випадку мова йде про належнe організацію кадрової роботи (системи нарахування зарплати, обліку часу роботи, штатного розкладу і так далі). Друге передбачає просте скорочення витрат, наприклад, зменшення чисельності персоналу або зменшення заробітних плат.