Бухгалтерська фірма «Софі»
(044) 362-99-40(098) 022-41-60(095) 175-57-24

Про компанію

Бухгалтерська фірма «Софі» надає весь спектр бухгалтерських послуг підприємствам малого та середнього бізнесу, різних організаційно-правових форм, які ведуть свою діяльність в різноманітних сферах.

Всі ми знаємо, наскільки велике значення має грамотне ведення бухгалтерського обліку. Бухгалтерія була затребуваною завжди і всюди. Можна сказати, що бухгалтерія - це основа, серце будь якої компанії. Бухгалтерія – це достатньо монотонна праця, яка забирає багато сил та нервів.

Зрозуміло, що бух облік є важливішим елементом будь якої компанії. Тому дуже важливо вибрати якісні та надійні бухгалтерські послуги. Бухгалтерське обслуговування та супровід дуже важливий для всіх компаній, які планують побудувати успішний бізнес.

Стороннє бухгалтерське обслуговування та супровід дозволяє значно скоротити витрати компанії. Вам не потрібно організовувати бухгалтеру робоче місце, купляти комп’ютер, меблі, орендувати офіс; економія при сплаті податків, тому що немає виплати заробітної плати бухгалтеру, а вартість наших послуг Ви відносити на витрати підприємства.

Софи_бухгалтерское_обслуживание

У своїй діяльності Фірма, беручі на себе обов’язки по комплексному бухгалтерському обслуговуванні, не просто займається веденням бухгалтерського та податкового обліку, складанням та подання звітності, але й постійно консультує Клієнта з ціллю вибору оптимального рішення в тій або іншій ситуації та недопущення виникнення можливих неприємних наслідків.

Ми практикуємо індивідуальний підхід до потреб Клієнта, постійна увага до його проблем та побажанням, незалежно від масштабів бізнесу.

Бухгалтерська фірма «Софі» буде рада надати Вам повний спектр бухгалтерських послуг для віддаленого ведення бухгалтерського обліку, оказати послуги по бухгалтерському супроводу вашій компанії, надати кваліфікаційні консультації з бухгалтерського, податкового та управлінського обліку.

Замовити бухгалтерське обслуговування Ви можете за телефонами:

(044) 362-99-40(098) 022-41-60(095) 175-57-24

Рилова Тетяна Михайлівна
Рилова Тетяна Михайлівна

Головний бухгалтер

Довгопол Катерина Олександрівна
Довгопол Катерина Олександрівна

Заступник головного бухгалтера