Бухгалтерська фірма «Софі»
(044) 362-99-40(098) 022-41-60(095) 175-57-24

Мінфін запустив податкові роз'яснення для зменшення тиску на бізнес

28 липня Мінфін запустив проект з видачі узагальнюючих податкових роз'яснень для вирішення найбільш болючих питань бізнесу, що випливають з неоднозначного трактування податкового законодавства.

В чому проблема?

Сьогодні неточність податкового законодавства є причиною багатьох податкових спорів та створює можливості для маніпуляцій з боку ДФС, яка може по-різному трактувати закон.

Рішення

Мінфін вирішить ключові питання бізнесу шляхом видання узагальнюючих податкових роз'яснень і надалі буде активно користуватися цим інструментом для усунення неузгодженості законодавства. Це знизить випадки різного трактування законодавства ДФС та платниками податків, а також заощадить кошти та час підприємців на судові спори.

Подальші кроки

  • Ми збираємо інформацію від бізнесу щодо найбільш поширених проблем.
  • Проводимо відповідний аналіз, аби дати правильне роз'яснення.
  • Надаємо роз'яснення і вирішуємо проблему.
  • Системно вирішуємо питання, вносячи зміни в законодавство.

«Мінфін зацікавлений у розвитку бізнесу, адже розвиток бізнесу означає зростання економіки та надходжень до бюджету. Узагальнюючі податкові роз'яснення — це дієвий інструмент зменшення кількості податкових спорів і, відповідно, витрат часу і ресурсів платників податків. Ми плануємо активно використовувати цю можливість для вирішення нагальних питань бізнесу» — зазначила Керівник Проектного офісу реформ при Мінфіні Яна Бугримова.

Аби у вас не було проблем з правильним трактуванням податкового законодавства, звертайтеся до нас!

Джерело