Бухгалтерська фірма «Софі»
(044) 362-99-40(098) 022-41-60(095) 175-57-24

Мінфін озвучив умови скасування «спрощенки»

У міністерстві фінансів повідомили, що на даний момент спрощена система певною мірою допомагає функціонувати і виживати мікробізнесу. Говорити про її скасування передчасно.

Говорити про скасування спрощеної системи оподаткування можна буде після створення умов, при яких бізнес буде почувати себе на загальній системі настільки ж комфортно, як і на спрощеній, заявив заступник міністра фінансів Євген Капінус.

«Мушу констатувати, що спрощена система на сьогоднішній день в певній мірі допомагає функціонувати і виживати нашому мікробізнесу. Говорити про її скасування в нинішніх реаліях передчасно. А можна буде, на моє абсолютне переконання, лише після створення умов, при яких бізнес буде почувати себе на загальній системі настільки ж комфортно, як і на спрощеній, до чого зараз і необхідно покласти максимум зусиль. Тільки після цього ми зможемо забезпечити поступовий, комфортний для бізнесу перехід від спрощеної до загальної системи. І, швидше за все, це буде тривалий процес», — заявив в інтерв'ю Капінус.

Голова Державної фіскальної служби України (ДФСУ) Роман Насиров раніше заявляв, що спрощену систему оподаткування потрібно змінювати, оскільки це «та група ризику, яку останнім чеком не проконтролюєш». При цьому Насиров підкреслює, що мова не йде про повне скасування «спрощенки».

Для клієнтів на спрощеній системі оподаткування БФ Софі пропонує недорогі тарифи на комплексне бухгалтерське обслуговування.

Джерело